KADRA

Grono naszej kadry pedagogicznej jest starannie dobrane. Jesteśmy jednym z nielicznych przedszkoli niepublicznych, które daje zatrudnionym nauczycielom możliwość awansu zawodowego zgodnie z „Kartą Nauczyciela”. Dzięki temu nasi wychowawcy uczestniczą w licznych szkoleniach obowiązkowych i dodatkowych, zdają egzamin przed Kuratorem ds. Oświaty i biorą udział

w procesie ustawicznego dokształcania się w zakresie edukacji przedszkolnej. Każda z osób zatrudnionych w przedszkolu posiada wykształcenie kierunkowe.

mgr Marcjanna Janicka

Przedszkole Fair Play stworzyłam z pasji

i doświadczenia pracy z dziećmi w szkole podstawowej jako nauczyciel. Drugim moim żywiołem jest sport, a także jego ogromy wpływ na kształtowanie psychiki, postaw oraz pozytywnych zachowań dzieci, jak i dorosłych. Tworząc to Przedszkole staram się dawać dzieciom i ich rodzicom to co mam w sercu, tak aby byli szczęśliwi i w pełni usatysfakcjonowani co w efekcie jest realizacją moich marzeń.

Kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą

Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia

Nauczycieli

Studia podyplomowe

Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Pedagogika ogólna i szkolna

Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie

Nauczyciel grupy 1 Gepardy

mgr Natalia Lis

Zostałam nauczycielem, ponieważ uwielbiam patrzeć na to jak rozwija się dziecko. Moim priorytetem w pracy jest swobodny i harmonijny rozwój wychowanka. Jestem kreatywna, odpowiedzialna, konsekwentna, cierpliwa. Pracując z dziećmi jestem nie tylko nauczycielem, ale też i opiekunem, który troszczy się o podopiecznych. Staram się mobilizować dzieci do samorozwoju. W pracy wykorzystuje swoje umiejętności plastyczne. Korzystam najczęściej z takich form pracy jak muzyczna, plastyczna, ruchowa, w których dziecko ma możliwość swobodnej ekspresji swoich uczuć i wyobraźni.

Moje ulubione zajęcie to czytanie książek

o tematyce azjatyckiej, oraz szukanie nowych inspiracji plastycznych.

Socjologia

Socjologia

Nauczyciel grupy 2 Kangury

Klaudia Loranty

Jestem pedagogiem zdecydowanie z powołania. Praca z dziećmi sprawia mi największą satysfakcję. Jestem również trenerką Sensoplastyki, którą bardzo lubię prowadzić. Wesoła, zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona, cierpliwa, kreatywna, odpowiedzialna, opiekuńcza, empatyczna,

z wielkim sercem do dzieci- to cechy, które mnie opisują. Moją pasją są rośliny, czytanie książek oraz uczenie się nowych rzeczy.

Moimi ulubionymi formami pracy z dziećmi są formy: ruchowa, plastyczna i muzyczna

oraz taka, w której dziecko może

być odkrywcą i doświadczać nowego.

Certyfikowany trener Sensoplastyki

(w trakcie studiów)