O NAS

Sportowe Przedszkole Niepubliczne Fair Play to edukacyjna placówka dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat, doceniana w podobny sposób przez rodziców, jak i dzieci. Nowoczesne wnętrza dostosowane do wymagań malucha, mający doświadczenie zespół pedagogiczny, jak również atrakcyjna oferta edukacyjna to najistotniejsze zalety tego przedszkola. Dzieci mogą oczekiwać na wiele szans rozwijania indywidualnych talentów, a rodzice mogą spodziewać się bezpiecznych warunków dla swoich pociech. Naszym atutem są kameralne grupy (liczące do 15 dzieci), oraz domowa atmosfera.

ZABAWA

NAUKA

EDUKACJA

Przedszkole Fair Play jest pierwszym i jedynym przedszkolem w Szczecinie o profilu stricte sportowym! Kładziemy szczególny nacisk na tę formę edukacji. Dzieci rozwijają swoją sprawność poprzez uczestnictwo w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów. Program dydaktyczno – wychowawczy obejmuje podstawę programową wychowania przedszkolnego zgodnie

z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Dodatkowe atrakcje

Dla naszych maluszków organizujemy szereg dodatkowych atrakcji, takich jak wycieczki np. do zoo, parku dinozaurów, gospodarstw agroturystycznych itp; wspólne wyjścia np. do teatru, kina, filharmonii, pracowni przyrodniczych, zwiedzanie stadionu Pogoni Szczecin itp.; oraz dodatkowe warsztaty okazjonalne np. mali odkrywcy, baw się i buduj klocki lego, dogoterapia, zabawy z animatorami, spotkania z piłkarzami Pogoni Szczecin itp.

Posiłki

Oferujemy 3 posiłki dziennie:

Śniadanie (09:00), obiad z dwóch dań

(zupa 12:00, drugie danie 13:30),

podwieczorek (15:00).

Napoje podawane są przez cały dzień bez limitów. Posiłki przygotowywane są przez doświadczoną firmę cateringową Kubuś, posiadającą wszelkie niezbędne zezwolenia potrzebne do dostarczania posiłków do przedszkoli, a także przestrzegającą systemu jakości HACCP.

CENNIK

Lokal

Nasze wnętrza są nowoczesne i przyjazne maluchom. Wszystkie meble oraz zabawki posiadają niezbędne certyfikaty, oraz są dostosowane do wzrostu i wieku dzieci. Zamontowane w naszym Przedszkolu ogrzewanie podłogowe, daje komfort cieplny podczas zabawy, a w upalne dni pomieszczenia są klimatyzowane. Dbamy

o bezpieczeństwo naszych podopiecznych poprzez domofon, który chroni przed wejściem niepowołanych osób.

Dokumenty:

Pogoń Szczecin Football Schools

Głównym celem jest kształcenie i wychowywanie dzieci od najmłodszych lat w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji. Poprzez profesjonalne treningi piłki nożnej pragniemy zarażać najmłodsze pokolenia pasją do sportu i aktywności fizycznej, wyzwalać pozytywne emocje, popularyzować zdrowy styl życia oraz przekazywać te wartości, które charakteryzują dobrego sportowca – szacunek do rywala i gra fair play. Zajęcia są ujęte w czesnym.

KanGO!

Zajęcia ogólnorozwojowe inspirowane tenisem ziemnym. Program kanGO! jest kompilacją programu rozwoju aktywności fizycznej i edukacji. Wykorzystuje skuteczną metodę nauczania EYLG zgodną z wytycznymi Brytyjskiego Departamentu Edukacji wpierającą rozwój edukacyjny dzieci od najmłodszych lat, realizując cele poznawcze: nauka kolorów, kształtów, liter, cyfr czy części ciała. Współtwórcami programu, sprawdzonego w ponad 20 krajach świata, są wybitni specjaliści z zakresu rozwoju motoryki u dzieci i gry w tenisa, którzy propagując ten piękny sport dali impuls do inspirowania nim zajęć kanGO! Zajęcia są ujęte w czesnym.

Musical English – Expert Kids

Dodatkowo w ramach czesnego prowadzone są zajęcia z języka angielskiego – Musical English, zajęcia muzyczno – ruchowe z elementami Creative Early English. Celem zajęć jest nauka języka angielskiego z wykorzystaniem piosenek

i rymowanek angielskich, oraz gier i zabaw ruchowych ściśle związanych tematycznie z wprowadzanym materiałem. Dzieci aktywnie uczestniczą w złożonym procesie asymilacji języka od poznania słów i zwrotów angielskich do trwałego ich zapamiętania i utrwalenia. Dzieci ucząc się piosenek i rymowanek poznają słownictwo i całe zwroty angielskie

w sposób trwały, a tym samym o wiele bardziej efektywny od innych metod. Podczas wykorzystywania przez lektora metod Creative Early English, dzieci wezmą udział w bezpiecznych eksperymentach, doświadczeniach, teatrzykach, działaniach kulinarnych, zabawach na świeżym powietrzu, oraz różnorodnych działaniach polisensorycznych. Program Musical English jest zgodny z obowiązującą podstawą programową i posiada pozytywną opinię zgodności wydaną przez Rzecznika MEN.

biuro@przedszkolefairplay.szczecin.pl

Sportowe Przedszkole Niepubliczne Fair Play